W Pabianicach w Hali Tenisowej MOSiR-u im. Tadeusza Rozwensa w dn. 05-07.02.2022 rozegrano Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego skrzatek do lat 12 w tenisie. Bardzo dobrze, jak na 10-latkę, spisała się w nich zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Tryb. Natasza Kleszcz. Liderka rankingu WZT Łódź do lat 10, trenowana na co dzień przez Janusza Niewiadomskiego i Mariusza Kopczyńskiego w singlu dotarła do ćwierćfinału, a w deblu w parze z Adelą Wojciechowską AZS Łódź wywalczyły srebrne medale i tytuł wicemistrzowski.

Mistrzostwa w singlu rozgrywane były systemem grupowo-pucharowym. Tu Natasza grając w grupie B pokonała 6/0,6/0 Lenę Błaszczyk i uległa rozstawionej z nr 2 Michalinie Antosik AZS Łódź 1/6,0/6. Z jednym zwycięstwem i jedną porażką z miejsca drugiego awansowała do ćwierćfinału, gdzie uległa 1/6,4/6 Hannie Leśniak KT Start Łódź. Tytuł mistrzyni województwa zdobyła niestowarzyszona Anna Baran, pokonując w finale 6/1,6/1 Michalinę Antosik, a brązowe medale zdobyły: Hanna Leśniak i Adela Wojciechowska.

W grze podwójnej Natasza Kleszcz i Adela Wojciechowska, dzięki sumie wysokich rankingów, uzyskały rozstawienie z nr 2. Tu w ćwierćfinale miały wolny los, a w półfinale pokonały siostry Karolinę i Weronikę Wasiak ST Winner Piotrków Tryb. 2/6,6/2,11/9. W finale uległy parze z nr 1 Michalina Antosik AZS Łódź – Anna Baran niestowarzyszona 6/4,2/6,8/10, zdobywając srebrne medale i tytuł wicemistrzyń województwa łódzkiego.

W Pabianicach odbyło się także wręczenie statuetek dla wyróżnionych zawodników i zawodniczek, którzy znaleźli się na Honorowej Liście Zawodników WZT Łódź 2021. Statuetkę za pierwsze miejsce w kategorii krasnalek do lat 10 odebrała właśnie Natasza Kleszcz TUKS Kozica Piotrków Tryb., której z tej okazji mocno gratulujemy i liczymy na powtórzenie sukcesu w obecnym sezonie 2022.