W szóstym turnieju WTK Tenis10 zorganizowanym w tym sezonie pod piotrkowskim balonem 20.03.2022 przez TUKS Kozica rywalizowali chłopcy do lat 10. Nie napawająca optymizmem frekwencja uczestników zmusiła organizatora do rozegrania turnieju w 5-osobowej grupie systemem „każdy z każdym”.

Tym razem doszło do niespodzianki, której autorem był reprezentant ST Winner Piotrków Tryb. Jan Szymczyk. Pokonał on po raz pierwszy w swej karierze obecnego lidera klasyfikacji krasnali WZT Łódź 2022 Bartosza Borowca z PKT Pabianice 4/1 i to on, także po raz pierwszy w karierze, stanął na najwyższym stopniu podium. Drugi był pokonany przez Janka Bartosz Borowiec, trzeci debiutujący w piotrkowskich turniejach Bartosz Ciesielski WKS Grunwald Poznań, czwarty Stanisław Mrówczyński UKS ST Net Warszawa, a piąty zdobywający doświadczenie turniejowe Adam Warszakowski z łódzkiego Eurotenisa.

Kolejny turniej WTK do lat 10 w Piotrkowie Trybunalskim już za tydzień, a w pierwszą niedzielę kwietnia Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Krasnali i Krasnalek do lat 10.