Na trawiastych kortach w Michałówku k/Nieborowa 05.08.2022 rozegrano pierwszy w historii polskiego tenisa turniej krasnali i krasnalek do lat 10 na trawie! W Green Wimby Cup wspaniale zaprezentowała się 9-letnia zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Trybunalski (TC Ostrava Nová Ves) - Tereza Vychodilová, która zwyciężyła w turnieju.

Turniej rozgrywano systemem grupowym. W grupie A Tereza - triumfatorka nie dawno zakończonych w Piotrkowie Trybunalskim nieoficjalnych mistrzostw Polski krasnalek, pokonała 4/3(3),4/0 Alicję Strugacz KT Break Warszawa, 4/0,4/0 Hannę Rosińską AZS Łódź i 4/1,4/0 Natalię Skrypichaiko CKT Grodzisk Mazowiecki. Dzięki kompletowi zwycięstw awansowała do finału, w którym pokonała Amelię Mroczek CKT Grodzisk Mazowiecki 4/1,4/0. Trzecie miejsce wywalczyła Alicja Strugacz po zwycięstwie 4/1,4/1 nad Natalią Cytrycką ZKT Zielona Góra.