Inauguracyjny turniej tenisowy drugiej części sezonu halowego 2022 w hali pneumatycznej OSiR-u w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował TUKS Kozica w kategorii szkrabów do lat 9. W niedzielne popołudnie 23 października 2022 do rywalizacji na korty wybiegły z rakietami dziewczęta i chłopcy z Warszawy, Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego.

Ośmioro uczestników drogą losowania podzielono na dwie czteroosobowe grupy, a turniej rozegrano systemem grupowo pucharowym, po jednym secie do 4 gemów. Mecze grupowe były tym razem wyjątkowo wyrównane i zacięte.

W grupie A z kompletem zwycięstw po 4:2 triumfowała 8-letnia Aleksandra Żwak WTS DeSki Warszawa. Drugi był także 8-latek Alan Wróblak UKS Aktywni 44 Łódź, trzecia Bona Chiara Bufett WKT Mera Warszawa, a czwarta 8-letnia Iga Górna ST Winner Piotrków Tryb.

Grupę B po sporych perypetiach wygrał Bruno Socik TUKS Kozica Piotrków Tryb. przed 8-letnim Igorem Adamczewskim Eurotenis Łódź, trzeci był 7-letni Igor Dąbrowski AZS Łódź, a czwarta "pechowa" Lena Pawłowska ST Winner Piotrków Tryb., która dwa mecze przegrała niestety w tie- breakach.

Do półfinałów, zgodnie z zasadami, awansowało po dwóch najlepszych z obu grup. Na tym etapie w "szybkich" pojedynkach Bruno Socik pokonał 4/0 Alana Wróblaka, a Igor Adamczewski 4/1 Olę Żwak. W finale doszło do ponownego spotkania Igora Adamczewskiego i Bruno Socika. Tym razem nie było tak łatwo, jak w meczu grupowym, w którym Bruno wygrał 4/0. Igor wyciągnał wnioski, a Bruno sądził, że pójdzie łatwo, stracił koncentrację i zapomniał o założeniach taktycznych z poprzedniego meczu. Ta sytuacja doprowadziła w finale do tie-breaka, w którym już Bruno bardziej kontrolował grę i to on triumfował ponownie 7/3.

Dla Bruna to pierwsze zwycięstwo na tym poziomie, czyli w wojewódzkim turnieju. Sama wygrana, ale i zebrane doświadczenia w niezwykle wyczerpujących meczach na pewno pomogą mu w dalszym etapie szkolenia.