W drugą niedzielę lutego 12.02.2023 na kortach pod piotrkowskim balonem o punkty do wojewódzkiego rankingu do lat 10 walczyły w kolejnym WTK "O Puchar TUKS Kozica" krasnale i krasnalki. Liczba zgłoszonych oscylowała w granicach 10, ale do gier ostatecznie zweryfikowało się siedmioro chętnych. Tych drogą rozstawienia i losowania podzielono na 2 grupy, w których mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do 4 wygranych gemów.

Grupę A wygrał Atrej Ludwikiewicz MKT Łódź przed Ksawerym Szczerbowskim AZS Łódź i niestowarzyszoną z Londynu Polą Macharzewską.

W grupie B najlepszym był Stanisław Lamecki KS Be Active Włocławek, drugie miejsce zajął Mateusz Uniewski TK Toruń, trzecia była Tola Cywińska AZS Łódź, a czwarta debiutantka w turniejach dziesięciolatków WZT Łódź – Lena Pawłowska ST Winner Piotrków Tryb.

Do półfinałów awansowało po dwóch najlepszych zawodników z obu grup. Na tym etapie Mateusz Lamecki pokonał 4/3(1) Ksawerego Szczerbowskiego, a Mateusz Uniewski 4/0 Atreja Ludwikiewicza. W finale torunianin Mateusz Uniewski wziął rewanż za porażkę w grupie i pokonał dobrze znanego mu Stanisława Lameckiego. Tym samym Mateusz dopiął swego i po raz drugi stanął na najwyższym stopniu podium na kortach w Piotrkowie Trybunalskim, zdobywając Puchar TUKS Kozica.

W kolejną lutową niedzielę 19.02.2023 TUKS Kozica zaprasza do rywalizacji szkrabów do lat 9, tradycyjnie o godzinie 13.00.