Na piotrkowskich kortach OSiR-u w dniach 13-14.05.2023 TUKS Kozica wraz z WZT Łódź zorganizowali Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w tenisie kadetów do lat 16 zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej.

W grze pojedynczej chłopcy rywalizowali  we wstępnej fazie turnieju w dwóch czteroosobowych grupach systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Grupę A wygrał zdecydowanie bez straty gema reprezentant MKT Łódź, rozstawiony z nr 1 Jan Kaczorowski, drugi był Jakub Gmerek SKT Sieradz, trzeci debiutujący w turniejach klasyfikacyjnych Polskiego Związku Tenisowego – Daniel Nowak TUKS Kozica, który pomimo właśnie debiutu bliski był wejścia do strefy medalowej, ale niestety przegrany pechowo super tie-break 6/10 z bardziej doświadczonym Jakubem Gmerkiem pozbawił go tej możliwości. Czwarte miejsce zajął Igor Białecki PKT Pabianice.

W grupie B triumfował z kompletem zwycięstw Arkadiusz Noremberg MKT Łódź, drugi był Bartosz Drobnik SKT Sieradz, trzeci Igor Perkowski MKT Łódź, z czwarty Filip Granas Winner ST J. Wolniak Łódź.

Po rozegraniu meczów grupowych rozegrano grę o miejsca. W meczu o miejsca 1-2 zagrali zwycięzcy grup i w tym meczu Jan Kaczorowski MKT Łódź pokonał swego klubowego kolegę Arkadiusza Noremberga 6/1,6/2. W meczu o miejsca 3-4 zagrali ci zawodnicy, którzy zajęli w grupach drugie miejsca i tu Bartosz Drobnik SKT Sieradz pokonał także klubowego kolegę Jakuba Gmerka 6/2,6/4. O miejsca 5-6 Igor Perkowski wygrał z Danielem Nowakiem 6/3,6/2, a o miejsca 7-8 Filip Granas pokonał Igora Białeckiego 6/2,6/4.

W grze podwójnej w meczach półfinałowych para nr 1 Jan Kaczorowski – Arkadiusz Noremberg pokonała 6/0,6/1 Bartosza Drobnika i Jakuba Gmerka, a para nr 2 Filip Granas – Igor Perkowski 6/3,6/1 Igora Białeckiego i Daniela Nowaka. W finale triumfowała para Jan Kaczorowski – Arkadiusz Noremberg po wygranej 6/0,6/3 z Filipem Granasem i Igorem Perkowskim.