TUKS "KOZICA" PIOTRKÓW TRYB.

KOZICA

NAJLEPSZY LICENCJONOWANY
KLUB TENISOWY
WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO 2007-2011
KLUB, KTÓRY SKLASYFIKOWANY BYŁ
DWA RAZY W 10 W POLSCE
W RANKINGU KLUBÓW PZT


ZAPRASZA NA TRENINGI ORAZ NAUKĘ GRY W TENISA I MINI TENISA
DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH

- treningi na kortach i hali tenisowej w Piotrkowie Trybunalskim

przy ul. Belzackiej 108/110 prowadzi:

doświadczony, licencjonowany
trener ekspert szkolenia podstawowego i wyczynowego PZT/ITF
mgr Wiesław Kozica

tel. 601303321

LICENCJA_TRENERSKA_W.KOZICA

- szczegółowe informacje: www.teniskozica.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski, to nazwa i marka rozpoznawalna na terenie całego kraju. Wiedza i 35-letnie doświadczenie pedagogiczne oraz trenerskie licencjonowanego trenera Polskiego Związku Tenisowego - Wiesława Kozicy, połączone z życiową pasją, pozwoliło na stworzenie klubu nastawionego przede wszystkim na wysoki wynik sportowy w tenisie wyczynowym, jak również na zaspokojenie potrzeb nauki rekreacyjnej.

LDMP_12_Olsztyn_098

TUKS Kozica jest jednym z trzech wiodących klubów w centralnej Polsce w nauczaniu gry w tenisa. W pięcioletnim okresie 2007 - 2011 był najlepszym klubem w woj. łódzkim, według oficjalnego rankingu PZT. Jego wychowankowie i zawodnicy zdobyli dotychczas aż 236 medali mistrzostw Polski, w tym dla barw TUKS Kozica ponad 100!!! Te ponad 100 medali (w tym 12 drużynowych) zdobyło aż 26 wychowanków, którzy "wyszli z ręki" trenera Wiesława Kozicy i 18 podopiecznych. Na koncie klubu jest także 260 medali mistrzostw Polski UKS, 496 medali mistrzostw województwa łódzkiego i 634 mistrzostw Ziemi Piotrkowskiej, wcześniej mistrzostw woj. piotrkowskiego. Sukcesy te, zdobyte przez zawodników TUKS Kozica, a w większości jego wychowanków, tłumaczą bardzo wysoko ocenianą przez Polski Związek Tenisowy markę klubu. Według klasyfikacji PZT TUKS Kozica klasyfikowany był w czołowej piętnastce klubów tenisowych w Polsce, a dwukrotnie wszedł także do pierwszej dziesiątki, czego nie uczynił i w najbliższym czasie nie widać perspektyw, by uczynił to, jakikolwiek klub tenisowy z Piotrkowa Trybunalskiego. Dzięki potencjałowi zawodników, TUKS Kozica ośmiokrotnie i nieprzerwanie od 8 lat (2006 - 2013) zdobywał tytuł drużynowego mistrza Polski Uczniowskich Klubów Sportowych. To także mistrz Polski 2011 w Talentiadzie, bardzo trudnej rywalizacji 10-latków, na którą składają się aż 23 konkurencje.

LDMP_GDYNIA_041

Treningi od 35 lat, jak widać skutecznie, prowadzone są przez doświadczonego, wykwalifikowanego trenera eksperta szkolenia podstawowego i wyczynowego PZT/ITF - Wiesława Kozicę. Klub dochował się wychowanków, którzy nie tylko zdobywali po kilka, czy kilkanaście medali mistrzostw Polski, ale byli także olimpijczykami, reprezentantami na mistrzostwa Europy, Świata i Wielkiego Szlema. Dwóch z nich stało się także najpierw bezpośrednim zapleczem kadry narodowej Polski Pucharu Davisa, a obecnie Kamil Majchrzak jest podstawą składu. TUKS Kozica jest jedynym piotrkowskim klubem, którego wychowankowie zagrali w prestiżowych turniejach PZT dla najlepszych tenisistów - Supermasters.

LDMP_2008_038_2

Treningi prowadzone w małych grupach oraz indywidualnie, w świetnej atmosferze z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i zdobytą wiedzą, dają gwarancję skutecznego i maksymalnego postępu u każdego zawodnika. Naszym głównym zadaniem jest przygotowanie zawodników do rywalizacji w sporcie wyczynowym, ale nie pomijamy celów treningu rekreacyjnego, tak ważnych szczególnie dla osób dorosłych.

Talentiada_Fina_Wrocaw_2011_023

Nauka gry w tenisa w naszym klubie pozwoli na:
- uzyskanie pełnej satysfakcji i przyjemności w uczestnictwie w zajęciach
- szybkie opanowanie podstaw gry w tenisa
- osiągnięcie oczekiwanych postępów na każdym poziomie zaawansowania
- integrację z innymi uczestnikami zajęć
- możliwość aktywnego i przyjemnego spędzania czasu wolnego
- uczestniczenie w turniejach tenisowych wszystkich szczebli zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

MP12_007

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że tylko nieliczni stają się gwiazdami światowego tenisa. Jednak jeśli chcesz: zdobyć medal mistrzostw Polski, zostać reprezentantem naszego kraju na mistrzostwa Europy czy świata, zdobyć medal na mistrzostwach Europy, być małym, bądź wielkim mistrzem, w pełnym tego słowa znaczeniu, to wybrałeś właściwie.

Piotrek_Miller_001

Oferujemy:
- treningi tenisa bez względu na wiek i stopień zaawansowania
- profesjonalne prowadzenie karier zawodniczych w zakresie szkoleniowym oraz startowym w
 turniejach wszystkich szczebli
- treningi w systemie grupowym oraz indywidualnym już od 5 roku życia
(lato - korty, zima - hala)
- organizację letnich i zimowych obozów sportowych w kraju i zagranicą.

IMG548