Na kortach ŁKS-u w Łodzi rozegrano Mistrzostwa Makroregionu Centralnego w tenisie w kategorii krasnali i krasnalek, czyli najmłodszych tenisistów do lat 10.

Duży sukces w tych zawodach odnieśli piotrkowscy tenisiści. Tytuł wicemistrzowski w kategorii chłopców zdobył  Kuba Krawczyk (PTS Slajs), który w finale przegrał 0:6,6:3 i 6:3 z Sewerynem Białynickim (MKT Łódź). Szóste miejsce zajął Maciej Toboła (OSiR Piotrków), siódme Maciej Wściubiak (PST Slajs), a ósme Wojtek Chęciński również PST Slajs. Warto dodać, że najmłodszy z naszych reprezentantów 8-letni  Piotrek Buchalski pokonał w pierwszej rundzie 6:1, 6:3 M. Gołębiowskiego z Łodzi. W mistrzostwach brało udział 31 zawodników. Wśród dziewcząt, gdzie na starcie stanęło 14 zawodniczek tytuł wicemistrzyni zdobyła, do niedawna trenująca w PST Slajs, Ewa Dominiak z Piotrkowa. W finale przegrała 2:6, 2:6 z Martą Koszmider z MKT Łódź.