Rozegrano I halowe mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie "krasnali", czyli dziewcząt i chłopców do lat 10. Startowały dzieci z dwóch szkółek tenisowych: OSIR-u i  PST "Slajs". W pojedynku finałowym Kuba Krawczyk pokonał Maćka Tobołę 1:6, 6:2,7:6. Zwycięzca reprezentował barwy Slajs-u, a zawodnik który zajął drugie miejsce OSiR-u. Kolejne miejsca zajęli: Konrad Bartecki, Wojtek Chęciński - obaj Slajs, Maciej Wściubiak OSiR, Ewa Dominiak, Piotr Buchalski, Daniel Kruk - wszyscy Slajs

Organizatorem turnieju była Prywatna Szkółka Tenisowa "Slajs", a nagrody w postaci sprzętu sportowego (tenisowego) wręczał najlepszym instruktor PZT  Wiesław Kozica. Był to zarazem pierwszy turniej zaliczany do cyklu Grand Prix Piotrkowa w tej kategorii wiekowej.