Na kortach OSiR-u w Piotrkowie rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny "Skrzatów" i "Skrzatek" do lat 12 w tenisie ziemnym. Największy, jak do tej pory, sukces na arenie ogólnopolskiej odnieśli piotrkowscy zawodnicy.

Ewa Dominiak - PST "Slajs" wśród dziewcząt zajęła trzecie miejsce, a  Łukasz Wilanowski - PST "Slajs" i Marcin Siwocha OSiR trzecie wśród chłopców. W walce o finał Ewa Dominiak przegrała z Karoliną Klim ST Ginter Warszawa 3/6, 3/6, zaś Łukasz Wilanowski 4/6, 4/6 z Tomaszem Bednarkiem AZS Łódź. Marcin Siwocha z kolei w walce o finał uległ późniejszemu zwycięzcy turnieju Łukaszowi Myrnie KKT Energomontaż Wrocław 1/6, 0/6.

Turniej pocieszenia należał do piotrkowskich tenisistów. Pierwsze miejsce zajął Jakub Krawczyk PST "Slajs", drugie Piotr Symonowicz OSiR, a trzecie Wojtek Chęciński PST "Slajs" i Łukasz Tomczyński OSiR.

Turniej deblowy chłopców to też trzy pierwsze miejsca piotrkowskich tenisistów. Tu pierwsze miejsca zajęli  Łukasz Wilanowski i Jakub Krawczyk (obaj PST "Slajs"), drugie Wojtek Chęcińskii Dawid Olejniczak (PST "Slajs" - PRO Tenis Bełchatów), trzecie Piotr Symonowicz i Łukasz Tomczyński (obaj OSiR).

W turnieju chłopców w grze pojedynczej uczestniczyło 53 zawodników, wśród dziewcząt 19 zawodniczek, w turnieju deblowym chłopców 12 par, a w turnieju pocieszenia grało 12 zawodników.

Organizatorem turnieju był piotrkowski OSiR (dyr. K.Pytlos), który przygotował nagrody w postaci sprzętu sportowego znanej firmy "Adidas", puchary i dyplomy. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Warszawy, Łodzi, Inowrocławia, Wrocławia, Lublina, Zabrza, Zgorzelca, Torunia, Lublina, Częstochowy, Konina i oczywiście Piotrkowa.