Ostatnim tenisowym turniejem na kortach piotrkowskiego OSiR-u były jesienne mistrzostwa Regionu Centralnego skrzatów i skrzatek do lat 12. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Adam Potocki MKT Łódź który w finale pokonał Marcina Siwochę OSiR Piotrków 4/4,6/4 i 6/4. Z zawodników z Piotrkowa trzeci był  Łukasz Wilanowski Slajs, a piąte miejsca zajęli Mateusz Żerek Slajs i Piotr Symonowicz OSiR.

Z kolei wśród dziewcząt zdecydowanie pierwsze miejsce zajęła wychowanka trenera Wiesława Kozicy Ewa Dominiak Slajs, która w pokonanym polu zostawiła wszystkie tenisistki z Łodzi. W deblu wśród chłopców zwyciężyła para Adam Potocki - Marcin Siwocha przed parą Mateusz Żerek - Jakub Krawczyk (obaj Slajs). Wśród dziewcząt Ewa Dominiak wraz z Fauzją Hachoud (MKT) zajęła drugie miejsce.