Na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie przeprowadzone zostały mistrzostwa województwa piotrkowskiego w tenisie w kategorii juniorów młodszych i juniorów, zorganizowane przez OSiR, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy i PST Slajs.

W rywalizacji juniorek młodszych (do lat 16) najlepsza okazała się Marta Maciąg (OSiR - SP-12 Piotrków), która wyprzedziła Ewę Dominiak (OSiR - SP 16 Piotrków) i Aleksandrę Borycką (PST Slajs - SP 4 Betchatów). Czwartą lokatę wywalczyła Katarzyna Musiał (ST WOY Radomsko - SP 4 Radomsko), a na miejscach od piątego do ósmego uplasowały się: - Olga Łuczak (PST Slajs - III LO Piotrków), Beata Nowakowska (PST Slajs - SP 12 Piotrków), Katarzyna Jóźwik (PST Slajs - SP 7 Piotrków) i Olimpia Szabtewska (ST WOY Radomsko - SP2 Radomsko).

Wśród juniorów młodszych dominowali tenisiści reprezentujący OSiR, zdobywając osiem azotowych lokat.

Zwyciężył Sebastian Żerek (ZSPP Pioma Piotrków), wyprzedzając Łukasza Karczewskiego (ZSZ Pioma Piotrków) i Macieja Filipczaka (TPS Piotrków). Czwarte miejsce zajął Tomasz Glaza (SP 16 Piotrków), a na pozycjach od piątej do ósmej sklasyfikowani zostali: Piotr Szymonowicz (SP 12 Piotrków), Piotr Zielonka (TPS Piotrków), Łukasz Wilanowski i Marcin Siwocha (obaj SP 12 Piotrków).

W konkurencji juniorek (do lat 18) czołówka przedstawia się następująco:

Marta Maciąg (OSiR - SP12 Piotrków)

Ewa Dominiak (OSiR - SP 16 Piotrków)

Aleksandra Borycka (PST Slajs - SP 4 Bełchatów)

MagdaMikolajczak (OSiR - SP 16 Piotrków)

Olimpia Szablewska (ST WOY Radomsko - SP 2 Radomsko)

W rywalizacji juniorów, podobnie jak wśród juniorów młodszych, dominowali wyraźnie zawodnicy OSiR.