Organizatorzy mistrzostw Skierniewic w tenisie ziemnym czekali dość długo, ale dzięki temu zawody odbyły się przy pięknej jesiennej pogodzie. A rozegrano je w kategoriach skrzatów (do lat 12) i seniorów .

Wśród najmłodszych tenisistów twardym orzechem do zgryzienia okazali się zawodnicy PST Slajs Piotrków. W półfinałach Aleksandra Gąsiorowska z Milanówka pokonała Aleksandrę Samujlenko (STT Skierniewice) 6:2, 6:4, a Iwona Szymczyk wygrała z Mariuszem Kozicą (oboje Slajs) 6:4, 6:4. Cały turniej wygrała Aleksandra Gąsiorowska, która w finale pokonała I. Szymczyk 6:4, 6:3, w meczu o trzecie miejsce zaś M. Kozica pokonał A. Samujlenko 6:4, 6:2.

Mistrzostwo Skierniewic seniorów zdobył Waldemar Żemło, który w finale wygrał z Marcinem Dańczakiem (obydwaj Łowicz) 7:5, 6:4. Ten drugi w półfinale pokonał Wiesława Kozicę (Slajs 5:7, 7:5, 6:2, który w turnieju zajął trzecie miejsce.