Dobiegł końca tenisowy sezon na otwartych kortach. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie zorganizował ostatnie w tym roku turnieje dla najmłodszych zawodników. Oto najlepsi w poszczególnych kategoriach:

krasnale (do 10 lat):
dziewczęta:

Alicja Lalek (PST Slajs Piotrków)

Małgorzata Szewczyk (PST Slajs Piotrków)

Karolina Jędrzejczyk (PST Slajs Piotrków)

Konrad Bartecki (OSiR)

Na piotrkowskich kortach rozegrano również mistrzostwa województwa w dwóch innych kategoriach wiekowych. Medale w tych turniejach zdobyli:

Hubert Majda (OSiR)

W klasyfikacji medalowej tegorocznego letniego sezonu przoduje Ośrodek Sportu i Rekreacji Piotrków, którego tenisiści wywalczyli w sumie 13 medali (5 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe). z 9 medalami (l złoty, 4 srebrne, 4 brązowe) zakończyli sezon zawodnicy PST Slajs Piotrków, 3 medale (2 złote i l brązowy) zdobyli tenisiści GKS Bełchatów, a zawodnicy ST Lob Bełchatów wywalczyli 2 medale: 1 zloty i 1 brązowy).