Zawodnicy piotrkowskiej Prywatnej Szkoły Tenisowej Slajs często pokazują się na turniejach w całej Polsce. Ostatnio najlepszy jej reprezentant - Mariusz Kozica wystąpił w ogólnopolskim turnieju skrzatów w Gdańsku. Zagrał tam w parze z Kamilem Sanderem z ChKT Chrzanów. W ćwierćfinale pokonali oni 3:6, 7:6, 6:2 parę Dawid Jaworski/Dawid Piątkowski (SKT Szczecin/Górnik Bytom), a w półfinale wygrali 6:3, 6:2 Patrykiem Pągowskim i Michałem Lewandowskim (UKS Radość Warszawa/Naprzód Rydułtowy). Niestety, w finale "nasza" para uległa 6:3, 5:7, 1:6 sopocko-szczecińskiemu deblowi Janusz Conradi/Michał Konarzewski.

Młodzi zawodnicy Slajsa (do lat 12) startowali w drużynowych zimowych Mistrzostwach Polski. Mariusz Kozica, Kamil Rybarczyk oraz Igor Ćwiek zdobyli, przypomnijmy, mistrzostwo makroregionu centralnego, w ćwierćfinale przegrali jednak 0:3 z SKT Szczecin i uplasowali się na piątym miejscu w kraju.

PST Slajs była współorganizatorem kilku turniejów w Piotrkowie. Rywalizację seniorów wygrał Łukasz Karczewski (niestowarzyszony), który w finale pokonał Adriana Wojtalę (Slajs) 6:2, 6:1; trzecie miejsca zajęli Jacek Wężyk i Dariusz Poterała (nst). Wśród krasnalek (do lat 10) tryumfowała Lidia Ciążyńska, druga była Paulina Skorupa, a trzecia Katarzyna Wójcik (wszystkie OSiR Piotrków). Turniej krasnali wygrał Artur Sayed (Slajs), który pokonał Przemysława Pietrzyka i Macieja Rajskiego (obaj OSiR).