W Radomiu rozegrano Ogólnopolski Bożonarodzeniowy Turniej Short Tenisa. Short Tenis to odmiana tenisa, gdzie gra się na zmniejszony kort innym rodzajem piłki. W turnieju tym bardzo dobrze zaprezentowało się 3 reprezentantów TUKS Kozica Piotrków: Olga Chorąziak, Kamil Majchrzak i Paweł Kozica. Najbardziej doświadczonymi zawodnikami TUKS Kozica w tym turnieju byli: Olga Chorąziak i Paweł Kozica, którzy w podobnym turnieju zwyciężyli w marcu, także w Radomiu. Ta świąteczna edycja, także okazała się dla zawodników z "Trybunalskiego Grodu" bardzo szczęśliwa i zadowalająca.

W turnieju do lat 10 dziewcząt tryumfowała, podobnie jak w marcu - Olga Chorąziak. Olga w I rundzie miała wolny los, jako rozstawiona z nr 1, następnie pokonała 11/2, 11/1 Martę Jabłonkę - Gemik Kielce - (tu gra się tie-breaki do 11 wygranych punktów), w półfinale 11/4, 11/7 Ewę Kucharską - Return Radom i w finale po ciężkim meczu 11/7 ,11/6 Magdę Jaskólską - Return Radom.

Kategorię biedronek do 8 lat zdominował Paweł Kozica, który pokonał kolejno: 11/6, 11/5 - Grzegorza Morońskiego RKT Radom,11/4 i 13/11 Mateusza Fajfera Return Radom, w ćwierćfinale Macieja Pakułę RKT Radom - 11/6,13/11, w półfinale Mateusza Firleja Return Radom - 11/4,4/11,11/3. W finale Paweł Kozica spotkał się z Adrianem Okrutnym Return Radom, którym trzykrotnie grał i trzykrotnie wygrał. Ten finał choć trudny, także okazał się dla Pawła zwycięski - wyrał 12/10 i 11/9.

Czwarte sensacyjne miejsce na 16 zawodników, zdobył trenujący niespełna 3 miesiące Kamil Majchrzak. Kamil po wygraniu trzech pojedynków: 11/7, 11/1 - z Piotrem Dryją RKT Radom, 11/5,12/10 - ze Stefanem Bryńskim Return Radom i 11/3, 11/4 z Jarosławem Deją RKT Radom doszedł do półfinału, gdzie przegrał z Adrianem Okrutnym 6/11,3/11. Kamil walcząc o III miejsce uległ Mateuszowi Firlejowi 1/11 i 7/11 - zajmując 4 miejsce, pozostawiając za sobą 12 konkurentów.

Olga i Paweł otrzymali z rąk Prezydenta Miasta Radomia okazałe puchary i świąteczne słodycze.