Na kortach AM Tenis Warszawa rozegrano turniej tenisowy WTK 5 zaliczany do klasyfikacji PZT skrzatek do lat 12. Wystąpiły w nim dwie 10-letnie zawodniczki TUKS "Kozica" Piotrków Tryb.- Olga Chorąziak i Natalia Siedliska.

Olga Chorąziak przegrała w ćwierćfinale z pierwszą rozstawioną ,drugą "krasnalką" w Polsce, Nikolą Sawicką CWKS Legia Warszawa 6/1,6/2. Lepiej powiodło się Natalii Siedliskiej, która w ćwierćfinale pokonała Dominikę Antoniszczak KT Ginter Warszawa 6/1,6/1. W półfinale Natalia uległa 6/4,6/2 Małgorzacie Bujalskiej ST Tie break Warszawa zajmując III miejsce w turnieju.

Olga i Natalia, to jeszcze 10-letnie krasnalki, które nieżle usytuowały się już na liście ogólnopolskiej skrzatek do lat 12 - Natalia jest 53 i po tym turnieju awansuje o około 8 pozycji w górę, a Olga 59. Według tej oficjalnej listy PZT w swoim roczniku obie zawodniczki TUKS "Kozica" zajmują bardzo wysokie pozycje, Natalia jest 4, a Olga 5 w Polsce. Na liście klasyfikacyjnej krasnalek WZT Łódź Olga Chorąziak jest 2, a Natalia Siedliska 3.