W Skierniewicach rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny młodzików do lat 14 w tenisie. Wystartowało w nim trzech reprezentantów TUKS Kozica Piotrków Tryb - Mateusz Nowakowski, Mateusz Konieczny i Igor Siekierski.

Wyniki ćwierćfinałów naszych zawodników: Mateusz Konieczny - Igor Siekierski 6/0,6/1, Mateusz Nowakowski - Piotr Grochulski PKT Pabianice 6/2,6/1. W półfinałach Mateusz Nowakowski pokonał Kamila Grzybowskiego KS Start Łódź 6/1,6/1, a Mateusz Konieczny uległ Maciejowi Kani KS Unia Skierniewice 6/1,6/1. W finale "gospodarz" Maciej Kania pokonał w finale 6/3,6/3 Mateusza Nowakowskiego.

W finale debla para piotrkowska Mateusz Nowakowski- Mateusz Konieczny 6/1,6/1 pokonała Piotra Grochulskiego PKT Pabianice i Grzegorza Rachubińskiego ŁKS Łódź.

W sobotę 5 lutego w hali PKT Pabianice odbędą się Halowe Mistrzostwa woj. łódzkiego w kategorii krasnali dz/chł do 10 lat, skrzatów dz/chł do 12 lat i młodziczek do lat 14. TUKS Kozica wystawia tam liczną ekipę i liczy na sporo medali. W Pabianicach zagrają:
Paweł Kozica, Adam Dubiel, Kamil Majchrzak, Mateusz Żerek, Natalia Siedliska, Olga Chorąziak, Maciej i Milena Smoła, Mateusz Muskała i Wojciech Pająk.
Mistrzostwa młodzików odbędą się w Skierniewicach 19 lutego, tam zagrają: Mateusz Nowakowski, Mateusz Konieczny i Igor Siekierski.