W hali PKT Pabianice rozegrano ostatni halowy wojewódzki turniej klasyfikacyjny krasnali i skrzatów sezonu 2005. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nim zawodnicy TUKS Kozica Piotrków Tryb.

W kategorii krasnali do 10 lat triumfował mistrz woj. łódzkiego i lider klasyfikacji wojewódzkiej krasnali - Paweł Kozica, który w półfinale pokonał swego klubowego kolegę Piotra Matuszewskiego 6/3,6/4. W finale Paweł Kozica pokonał innego piotrkowianina z TUKS Champions Team - Mateusza Kimelskiego 6/2,6/1.
Piąte miejsce w turnieju zajął Kamil Majchrzak TUKS Kozica, który uległ w ćwierćfinale 6/4,6/1 Piotrkowi Matuszewskiemu. Tym zwycięstwem Paweł Kozica umocnił się na pierwszym miejscu w klasyfikacji wojewódzkiej gromadząc dotychczas 420 punktów.

Swoją dominację wśród skrzatów do lat 12 potwierdził z kolei reprezentant TUKS Kozica - Maciej Smoła, który po czterech miesiącach przerwy w treningach spowodowanej kontuzją, wrócił do formy i wygrał turniej pokonując swoich najtrudniejszych rywali.

Maciek w ćwierćfinale pokonał 6/3,6/1 najlepszego w Polsce 10 latka Karola Stypułowskiego KTT Kędzierzyn Koźle. W półfinale 6/2,7/5 Huberta Nogala MKT Łódź i w finale 6/4,7/5 Kamila Grzybowskiego Start Łódź.
"Ostatnie słowo" w halowych turniejach WTK w łódzkiem należało więc do zawodników

Maciek Smoła wystąpi jeszcze w turnieju głównym w singlu i deblu w sobotę w Pabianicach, gdzie rozegrany zostanie bardzo silnie obsadzony zawodnikami z czołówki z Polski Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Super Seria skrzatów do lat 12.