W hali ChTT Chorzów rozegrano Finał Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów do lat 18 w tenisie . Wśród czterech drużyn walczących o medale znalazła się drużyna MKT Łódź, w której występuje najlepszy piotrkowski junior - MARIUSZ KOZICA.

MKT Łódź w składzie: Mariusz Kozica, Paweł Turzański i Jakub Żurawski wywalczyła brąz zajmując III miejsce. By dotrzeć do finału krajowego MKT Łódź pokonał wpierw w finale halowych mistrzostw woj. łódzkiego naszych piotrkowskich juniorów z TUKS Kozica 3:0. W finale etapu międzywojewódzkiego pokonali 3:0 WTS Deski Warszawa, a w finale strefowym również 3:0 KKKS Kraków.

W chorzowskim półfinale drużyna MKT Łódź trafiła na pierwszych rozstawionych UKT Radość 90 Warszawa przegrywając pechowo 1:2. W meczu o brązowy medal MKT pokonało AZS Poznań 2:1. Brązowy medal mistrzostw Polski przywieziony z Chorzowa, to już 9 w dorobku naszego znakomitego piotrkowskiego tenisisty Mariusza Kozicy. Mariusz zgromadził już 2 złote, 2 srebrne i 5 brązowych medali w swojej 10 letniej karierze tenisowej, w której /dla ciekawości podajemy/ rozegrał 440 turniejów tenisowych.