W hali PKT Pabianice ostatnim turniejem młodzików zakończono cykl turniejów województwa łódzkiego pod nazwą "JESIEŃ - 2004". Wystartowała w nim bardzo udanie liczna ekipa zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. Cykl rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych do 10 i 14 lat.

W ostatnim turnieju do lat 14, zawodnik TUKS Kozica - Mateusz Nowakowski po pokonaniu Huberta Nogala MKT Łódż uległ w półfinale 6/3,6/3 Maciejowi Kani MKS Unia Skierniewice. Drugi z reprezentantów TUKS Kozica - Mateusz Konieczny po pokonaniu Grzegorza Rachubińskiego uległ także Maciejowi Kani w trzech setach odpadając w ćwierćfinale. Obaj Mateusze wystąpili tradycyjnie w deblu, gdzie w finale przegrali pechowo 6/7,7/5,6/2 z parą Maciej Kania Unia Skierniewice - Adam Piesik - PKT Pabianice.

Po podsumowaniu zdobywanych w każdym turnieju punktów okazało się, że zwycięzcą cyklu "Jesień - 2004" wśród krasnali do 10 lat został Paweł Kozica TUKS Kozica, który zdecydowanie wyprzedził swoich rywali zdobywając 60 pkt. Drugi był Michał Nowaczyk UKS Tenis SP 41 Łódż - 19 pkt, a trzeci Adam Dubiel TUKS Kozica - 18 pkt.

W cyklu młodzików do lat 14 zwyciężył Piotr Gryńkowski ŁKS Łódż - 102,5 pkt przed Mateuszem Nowakowskim TUKS Kozica i Maciejem Kanią MKS Unia Skierniewice ex eguo po 98 pkt, trzecie miejsce w cyklu młodzików zdobył Mateusz Konieczny TUKS Kozica - 88 pkt.