W miniony wtorek w SP 12 odbył się Wielkanocny Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnalek do lat 10. Wystąpiło w nim 10 czołowych zawodniczek woj. łódzkiego tej kategorii. Dziewczęta walczyły najpierw systemem "każda z każdą" w 2 grupach, z których awans do półfinałów uzyskiwały po dwie najlepsze.

W półfinałach zmierzyły się: Olga Chorąziak TUKS Kozica, która pokonała Dominikę Opalę TUKS Kozica Piotrków 6/2,6/2.

W drugim półfinale Kinga Laskowska KS Start Łódź pokonała także swoją klubową koleżankę Agatę Bednarek 6/4,6/2. Finał należał do Olgi Chorąziak, która pokonała 6/2,6/3 Kingę Laskowską i została zwyciężczynią turnieju inkasując do klasyfikacji wojewódzkiej - 32 pkt. Te 32 punkty dały Oldze przodownictwo w tabeli krasnalek do lat 10 woj.łódzkiego.