W hali MOSiR w Radomiu odbył się Ogólnopolski Turniej w Short Tenisie w kategoriach do 8,9,10 lat o Puchar Prezydenta Radomia.W turnieju uczestniczyło ponad 100 zawodników z Warszawy, Piotrkowa Tryb., Pabianic, Kielc, Łodzi, Kalisza, Kozienic i Radomia.

Bardzo dobrze w gronie swoich rywali zaprezentowali się zawodnicy TUKS Kozica Piotrków Tryb. Najlepiej zaprezentowali się oni w kategorii biedronek do lat 8. Zwycięzcą tej kategorii został Piotr Matuszewski TUKS Kozica, który w finale pokonał Bartłomieja Maroszka RKT Radom. Piąte miejsce w tej kategorii zajął Maciej Banaszczyk, a szóste Piotr Miller /obaj TUKS Kozica/.

W kategorii biedronek do lat 8 dziewcząt szósta była z TUKS Kozica - Daria Wojtowicz, a czwarty Kamil Majchrzak - do lat 9.