W Piotrkowie zainaugurowano letni sezon tenisowy 2005 w woj. łódzkim. Na początek wystartowały krasnale i skrzaty, czyli tenisiści do lat 10 i 12.

Bardzo dobrze zaprezentowali się w tym turnieju Piotrkowianie z 3 piotrkowskich TUKS-ów: Champions Team, Kozica i Nortenis.

Turniej krasnalek wygrała Natalia Siedliska TUKS Kozica pokonując w finale 6/2,6/3 Magdalenę Fręch z UKS Tenis SP 41 Łódź.Tu bardzo dobrze zaprezentowały swoje niemal półrocze zaledwie umiejętności zawodniczki z TUKS Kozica Kinga Burdach i Dominika Opala.

Finał turnieju krasnali do 10 lat był wewnętrzną sprawa zawodników z Piotrkowa. W finale Mateusz Kimelski TUKS Champions Team pokonał, pomimo 3 piłek meczowych Pawła Kozicę TUKS Kozica 6/3,5/7,7/5.Do ćwierćfinałów dotarło dwóch zawodników z TUKS Kozica - Kamil Majchrzak i Piotr Matuszewski 8 latek, który nie dawno wygrał w swojej kategorii wiekowej Ogólnopolski Turniej Short Tenisa w Radomiu.

Turniej skrzatek do lat 12, to także wewnętrzna sprawa zawodniczek piotrkowskich klubów.W finale Agnieszka Wilhelm TUKS Nortenis pokonała 6/4,5/7,6/0 10 latkę Natalię Siedliską TUKS Kozica. III Miejsce w tym turnieju zajęła Martyna Piekarska TUKS Nortenis W turnieju deblowym skrzatek Martyna Piekarska i Natalia Siedliska pokonały łódzką parę z UKS Tenis SP 41 Łódź Paulinę Bednarek i Weronikę Halicką 6/0,6/4.

W półfinałach turnieju skrzatów Hubert Nogal MKT Łódź pokonał o 3 lata młodszego Pawła Kozicę 6/0,6/0 i Dawid Baranowski 6/0,6/2 Mateusza Kimelskiego (obaj TUKS Champions Team ). Finał wygrał Hubert Nogal 6/0,6/1 pokonując Dawida Baranowskiego.
W finale debla Paweł Kozica - Hubert Nogal pokonali Dawida Baranowskiego - Mateusza Kimelskiego 6/1,6/3. Organizatorem turnieju był TUKS Champions Team Piotrków Tryb.