Na piotrkowskich kortach OSiR-u tenisiści rozpoczęli XVIII edycję Mistrzostw Ziemi Piotrkowskiej. Tegoroczne mistrzostwa w 13 kategoriach wiekowych rozgrywane będą nie tylko o medale, ale i o Puchar Posła na Sejm - Bogdana Bujaka. Turniej organizuje , jak corocznie TUKS Kozica Piotrków Tryb.

Mistrzynią pierwszej rozegranej kategorii skrzatek do lat 12 została Natalia Siedliska TUKS Kozica Piotrków, która pokonała w finale 6/1,6/1 Martynę Piekarską TUKS Nortenis Piotrków. Brązowe medale zdobyły - Monika Frankowska i Olga Chorąziak (obie TUKS Kozica).

Mistrzem Ziemi Piotrkowskiej wśród skrzatów został czołowy Polski zawodnik w tej kategorii Maciej Smoła, który w finale pokonał 6/0,6/0 Wojciecha Pająka (obaj TUKS Kozica). Brązowe medale zdobyli Mateusz Głowacz NST Bełchatów i Bartłomiej Bryliński TUKS Champions Team Piotrków. <; p="">