TUKS Champions Team Piotrków był organizatorem II Wojewódzkiego Tenisowego Turnieju Klasyfikacyjnego krasnali i skrzatów województwa łódzkiego.

Rewelacyjnie spisali się w nim reprezentanci TUKS Kozica Piotrków Tryb.,a w szczególności 10-letnia Natalia Siedliska, która wygrała 3 kategorie. Natalia to druga w Polsce 10-latka według klasyfikacji PZT. Tryumfowała w grze pojedynczej krasnalek do lat 10 pokonując w finale swoją klubową koleżankę Olgę Chorąziak 6/3,6/3. Tu III miejsca zajęły: Dominika Opala TUKS Kozica i Magdalena Fręch UKS Tenis SP 41 Łódź.

Natalia Siedliska wygrała także singla o kategorię wyżej, czyli w skrzatkach do lat 12 pokonując w finale 6/4,6/3 Agnieszkę Wilhelm z piotrkowskiego Nortenisa.. Tu do półfinałów dotarły, zajmując III miejsca: Olga Chorąziak i Paulina Bednarek z UKS Tenis SP 41 Łódź.

Trzecim zwycięstwem Natalii był debel do lat 12, w którym grajac w parze z Martyną Piekarską Nortenis Piotrków pokonały w finale Pauline Bednarek i Olgę Chorąziak 6/4.4/6,7/6.

Wśród krasnali w singlu tryumfował Paweł Kozica TUKS Kozica - lider klasyfikacji 10-latków woj. łódzkiego , który w finale pokonał 4/6,7/5,6/2 Dawida Żabickiego Nortenis Piotrków. III miejsca zajeli Piotr Dudek UKS Tenis SP 41 Łódx i Mateusz Kumelski TUKS Champions Team Piotrków. Grę pojedynczą skrzatów wygrał Hubert Nogal, pokonując w finale 6/2,6/1 Michała Kużnickiego ( obaj MKT Łódź ). III miejsca przypadły Dawidowi Baranowskiemu TUKS Champions Team Piotrków i Wojciechowi Pająkowi TUKS Kozica.

Finał debla skrzatów wygrali Hubert Nogal i Michał Kuźnicki pokonując w finale 6/4,6/3 Dawida Baranowskiego i Mateusza Kimelskiego.