Na piotrkowskich kortach OSiR-u TUKS Champions Team Piotrków i WZT Łódź zorganizowali Letnie Tenisowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kategoriach krasnali do 10 lat i skrzatów do lat 12. Funkcję sędziego naczelnego mistrzostw pełnił - Wiesław Kozica, a funkcję dyrektora turnieju - Grzegorz Żurkowski.

Swoją dominację wśród klubów woj. łódzkiego potwierdziły trzy piotrkowskie TUKS-y: TUKS Nortenis, TUKS Kozica i TUKS Champions Team zdobywając 20 z 32 możliwych do zdobycia medali. W klasyfikacji klubowej zwyciężył TUKS Nortenis Piotrków: 3 złote,1 srebrny,5 brązowych, drugie miejsce zajął TUKS Kozica Piotrków: 2 złote,5 srebrnych i 2 brazowe, na trzecim KS Start Łódź z dwoma złotymi, a na czwartej pozycji UKS Tenis SP 41 Łódź: 1 złoty i 4 brązowe.

A oto wyniki indywidualne w poszczególnych kategoriach w singlach i deblach.

W kategorii krasnali do lat 10 tryumfował, zdobywając złoty medal i tytuł mistrza woj. łódzkiego - Paweł Kozica TUKS Kozica Piotrków, który w finale pokonał Dawida Żabickiego TUKS Nortenis Piotrków 7/5, 7/5.Brązowe medale zdobyli: Mateusz Kimelski TUKS Champions Team Piotrków i Mateusz Głowacz NST Bełchatów.

Wśród dziewcząt do 10 lat złoto zdobyła Weronika Halicka UKS Tenis SP 41 Łódź , pokonując w finale 6/4,7/5 Natalię Siedliską. Brązowe medale zdobyły: Michalina Jędrzejczak ŁKS Łódź i Magdalena Fręch UKS Tenis SP 41 Łódź.

Mistrzem województwa łódzkiego został w skrzatach do lat 12 Kamil Grzybowski KS Start Łódź pokonując w finale Macieja Smołę TUKS Kozica Piotrków 6/2, 6/4. Tu brązowe medale zdobyli: Hubert Nogal z MKT Łódź i sensacyjnie grający w 12 latkach, niespełna 9 letni Paweł Kozica TUKS Kozica.

W deblu skrzatów zwyciężyli Kamil Grzybowski i Maciej Smoła pokonując 6/1,6/2 Michała Kuźnickiego i Huberta Nogala - obaj MKT Łódź. Brązowe medale zdobyli Paweł Kozica i Mateusz Kimelski oraz para z Nortenisa Piotrków Kamil Markiewicz i Piotr Zbroja.

W skrzatkach złoty medal zdobyła Katarzyna Opala TUKS Nortenis, która pokonała 6/1,6/3 Natalię Siedliska TUKS Kozica. Brązy zdobyły Weronika Halicka UKS Tenis SP 41 Łódź i Martyna Piekarska TUKS Nortenis.

Deblowe mistrzostwo zdobyły Katarzyna Opala i Martyna Piekarska, które pokonały 6/2,6/3 Natalię Siedliską i Agatę Supeł - obie TUKS Kozica Piotrków. Brązowe medale w deblu zdobyły Agata Franczak i Agnieszka Wilhelm /obie TUKS Nortenis/ oraz Paulina Bednarek i Weronika Halicka / obie UKS Tenis SP 41 Łódź/.