Na kortach BTS "AS" Bełchatów rozegrano kolejny Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnali do lat 10.

W półfinałach: Mateusz Głowacz GKS Bełchatów pokonał 6/3,6/2 Mateusza Żerka TUKS Kozica Piotrków Tryb, a Michał Nowaczyk UKS Tenis SP 41 Łódź 6/3,6/3 Kamila Majchrzaka TUKS Kozica Piotrków.

Zwycięzcą turnieju został Mateusz Głowacz, który 4/6,6/3,7/6 pokonał Michała Nowaczyka.

W finale turnieju pocieszenia II miejsce zajął Maciek Banaszczyk.

Po tym turnieju pierwsza dziesiątka klasyfikacji krasnali WZT Łódź wygląda następująco:

...SKRZATY W PIOTRKOWIE

Na kortach OSiRu w Piotrkowie TUKS Champions Team Piotrków zorganizował Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny skrzatów do lat 12, w którym wzięło udział 50 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Wśród chłopców w półfinałach: Rafał Kowalski RKT Radom pokonał 6/2,6/1 Huberta Nogala MKT Łódź, a Kamil Grzybowski KT Start Łódź wygrał 6/3,0/6,6/1 z Maciejem Smołą TUKS Kozica Piotrków. Zwycięzcą singla został Rafał Kowalski, który pokonał Kamila Grzybowskiego 6/2, 6/1.

Debla chłopców wygrała para Kamil Grzybowski - Maciej Smoła pokonując 6/2,7/6 parę Rafał Kowalski - Damian Okrutny KT Return Radom.

Finał singla dziewcząt wygrała Katarzyna Pujanek RKT Radom pokonując w finale 6/4,6/2 Kingę Anusiewicz KT Mera Warszawa. Debla dziewcząt wygrała para Katarzyna Irzmańska Return Radom - Katarzyna Pujanek pokonując 6/0 6/4 Kingę Anusiewicz i Rebeccę Boguską KT DeSki Warszawa.