Na kortach BTS "AS" Bełchatów rozegrano kolejny Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnali i skrzatów do lat 10 i 12 w tenisie.

W kategorii krasnali w półfinałach: Dawid Żabicki TUKS Nortenis Piotrków pokonał 3/6,6/3,7/6 lidera klasyfikacji 10-latków woj. Łódzkiego - Pawła Kozicę TUKS Kozica Piotrków Tryb. oraz Michał Nowaczyk UKS Tenis SP 41 Łódź także w 3 setach 6/4,5/7,7/6 Kamila Majchrzaka TUKS Kozica Piotrków. W finale zwyciężył Dawid Żabicki pokonując 6/1,6/3 Michała Nowaczyka.

W turnieju skrzatów w półfinałach Piotr Zbroja TUKS Nortenis Piotrków Tryb. Pokonał 6/3,6/0 Miłosza Ryńca Start Wisła Toruń oraz Mieczysław Dyna UKS Oczko Radom wygrał 6/1,6/0 z Dawidem Żabickim. W finale Mieczysław Dyna pokonał 7/5,7/6 Piotra Zbroję.