Dwoje zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. wzięło udział w krajowym finale światowego turnieju SIMPLUS KIDS CUP 2005 na kortach WKT Mera Warszawa.

Natalia Siedliska w krasnalkach do lat 10 i Paweł Kozica w mini krasnalach do lat 9 znaleźli się wśród 16 najlepszych polskich zawodników walczących o awans do światowego finału, który w tym roku odbywał się w Marrakeszu w Maroku.

Zarówno Natalia, jak i Paweł mieli realne szanse wygrać polski finał i wyjechać na tydzień sponsorowanego przez organizatorów pobytu do Maroka. Jedynie zwycięzcy każdej z kategorii mieli zapewniony wyjazd na światowy finał.

Natalia Siedliska - rozstawiona z nr 1 w I rundzie miała wolny los, w ćwierćfinale pokonała Adriannę Żurawską KT Warszawianka 6/1,6/0. W półfinale Natalia miała za przeciwniczkę najlepszą warszawską zawodniczkę Nikolę Sawicką - Legia Warszawa. Po długim trudnym meczu wygrała Natalia 7/6,6/2.

Szanse w finale były bardzo duże, ale po długiej walce Natalia uległa 7/5,6/4 Zuzannie Maciejewskiej Start Wisła Toruń.

Z nadziejami wyjazdu do Marrakeszu walkę rozpoczął także Paweł Kozica. Również rozstawiony z nr 1 w I rundzie pokonał 6/1,6/0 Roberta Liubysa KT Vilnius Litwa. W ćwierćfinale 3/6,7/5 i 10/8 w tie breaku w III secie pokonał Huberta Hurkacza KKT Wrocław.

W półfinale, który określono potem mianem "przedwczesnego finału" Paweł po pięknej walce uległ zawodnikowi Lechii Gdańsk Mateuszowi Górskiemu 7/5,6/2. Cały turniej wygrał Górski pokonując w finale Michała Dembka z Włocławka, już łatwo 6/1,6/0.