W dniach 05-09.06.2012 w Szczecinie rozegrano trzeci turniej cyklu European Tennis Assotiation młodzików do lat 14. Znów dobrze, tym razem w deblu, zaprezentował się wychowanek TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Piotr Miller.

Po zdobyciu III miejsca w singlu podczas łódzkiego turnieju ETA (na zdjęciu Piotrek z pucharem), tym razem piotrkowianin wywalczył III miejsce w parze z Marcinem Molem z KS Górnik Bytom, lecz w deblu. W pierwszej rundzie polska para pokonała parę holendersko-niemiecką Vincent Li - Patryk Reichert 6/3,7/6(5), a w drugiej, ćwierćfinałowej, z elementami tenisowego horroru 7/6(0),6/7(3),10/8 Holendrów, rozstawionych z nr 4 Patricka Speelmana i Ronetto Van Tilburga. W potyczce o wejście do finału Polacy zagrali z. Polakami. Tu lepszą okazała się para nr 1 turnieju Konrad Słowik UKS Czarna - Kacper Żuk KT Legia Warszawa pokonując Piotra Millera TUKS Kozica Piotrków Tryb. i Marcina Mola KS Górnik Bytom 6/2,6/1.

W singlu w pierwszym meczu Piotrek Miller pokonał Niemca Linusa Holtleya 6/1,6/2, a w II rundzie uległ Czechowi Jakubowi Patykovi 6/2,6/4.

Teraz końcówka roku szkolnego, więc jeszcze trochę nauki, a potem kolejnym startem Piotrka będzie OTK 1 w Krakowie - Memoriał Ernesta Wittmanna.