W pięknym Centrum Tenisowym w Zawadzie k/ Opola w lipcowy weekend 07-08.07.2012 rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek do lat 16, w którym wspaniale zaprezentowała się zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Karolina Dziubałtowska. Ta 14-letnia tenisistka tryumfowała w singlu, a w parze z Wiktorią Smolińską UKS Czwórka Krapkowice zajęły II miejsce w deblu.

W singlu Karolina, krocząc niezagrożenie do zwycięstwa, pokonała w I rundzie 6/2,6/1 swoją partnerkę deblową Wiktorię Smolińską UKS Czwórka Krapkowice, w ćwierćfinale 6/1,6/0 Paulinę Oczko NST dolnośląskie, w półfinale 6/3,6/4 nr 1 turnieju Jaśminę Kostek NST opolskie i w finale po trudniejszym już meczu 7/6,6/2 nr 2 turnieju Malwinę Wójciak STKS Kędzierzyn Koźle.

W grze podwójnej Karolina Dziubałtowska w parze z Wiktorią Smolińską pokonały w półfinale 6/3,6/2 Paulinę Oczko NST dolnośląskie i Aleksandrę Pitułę AZS Poznań, a w finale uległy niestety "gładko" 1/6,0/6 Jaśminie Kostek NST opolskie i Malwinie Wójciak STKS Kędzierzyn Koźle, zajmując II miejsce.

Słusznie, że Karolina w wakacje postanowiła "pozbierać" już trochę punktów do wyższej kategorii kadetek do lat 16, w której to będzie występować od nowego sezonu, czyli od 1 listopada 2012.