Wrześniowymi i październikowymi Wojewódzkimi Turniejami Klasyfikacyjnymi w Łęczycy i Pabianicach kończymy powoli sezon letni 2012. To, na co pozwoli pogoda i oczywiście, to o co ostatnio najtrudniej, czyli frekwencja zawodników, da się jeszcze rozegrać, by podciągnąć punktowo konta zawodników i zawodniczek.

W Łęczycy w dn. 22-23.09.2012 w WTK skrzatów wystąpił Max Pawlicki TUKS Kozica, który w singlu dotarł do finału, a w singlu zajął III miejsce.

W singlu, jako rozstawiony z nr 2 miał w I rundzie, w turnieju na 18 zawodników, wolny los. W II pokonał łatwo, 6/0,6/1 Bartosza Bukowskiego Matchpoint Komorów, w ćwierćfinale z trudem 6/3,6/7,10/8 Maksymiliana Kaśnikowskiego ST Tie-Break Warszawa i w półfinale 6/4,6/1 Jakuba Lesmana PKT Pabianice. W finale Max uległ Maciejowi Maciejewskiemu 1/6,5/7 z UKS 44 Łódź. W deblu obaj finaliści, grając razem w parze nie za bardzo zachwycili i zajęli ostatecznie III miejsce.

W dn. 29-30.09.2012 w WTK młodziczek do lat 14 w Pabianicach z TUKS Kozica Piotrków Tryb. wystąpiła 11-latka Wiktoria Molińska. Wśród stawki ośmiu zawodniczek Wiktoria pokonała w I rundzie 6/1,6/3 Julię Krysiak PKT Pabianice, ale w II, choć miała szanse, uległa nr 1 turnieju Wiktorii Jurek PKT Pabianice 6/7(3),2/6. Obie Wiktorie zagrały razem w deblu i tryumfowały pokonując w półfinale Katarzynę Mroczkowską NST łódzkie i Aleksandrę Nadajewską KT Legia Warszawa 6/7(7),6/1,10/4 i w finale 6/2,7/6(2) Wiktorię Gałę i Aleksandrę Kurzawę, obie PKT Pabianice.