W dniach 21-22.12.2013, w hali balonowej piotrkowskiego OSiR-u, TUKS Kozica Piotrków Tryb. zorganizował pierwsze w historii piotrkowskiego tenisa Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Seniorów. Do gier przystąpiło 11 zawodników, którzy rozgrywali turniej systemem grupowym.

x_021

Mistrzem województwa w singlu został Mateusz Konieczny reprezentujący BTS As Bełchatów, drugie miejsce zajął Marcin Morawski MKT Łódź, trzecie Michał Sikorski MKT Łódź, a czwarte Dawid Baranowski AZS Łódź.

W deblu tytuł mistrzów i złote medale zdobyła para Mateusz Konieczny - Dawid Baranowski pokonując w finale 6/4,6/2 Michała Sikorskiego i niestowarzyszonego Piotra Szymańskiego. Trzecie miejsca i brązowe medale przypadły w udziale Marcinowi Morawskiemu i Janowi Malmonowi STZ Return Parczówek oraz Janowi Kulikowskiemu ŁKT Łódź i Jakubowi Koziołowi MKT Łódź.

x_027

Ciekawostką jest fakt, że pięcioro zawodników uczestniczących w mistrzostwach, wcześniej w swych karierach reprezentowało piotrkowski TUKS Kozica, a są to Mateusz Konieczny, Michał Sikorski, Dawid Baranowski, Piotr Szymański i Kacper Błaszczyk.