Trzecia niedziela marca była długo oczekiwanym dniem dla wielu tenisistów uczestniczących w cyklu łódzkich turniejów "Koko Turniej Spoko", organizowanych wspólnie przez Centrum Tenisowe Zawada i AZS Łódź. W tym dniu odbywał się Turniej Masters całego cyklu podsumowujący rywalizację we wszystkich trzech kategoriach.

44

Każdy z ośmiu elitarnych uczestników, wieńczącego cały cykl turnieju, wcześniej pieczołowicie zbierał punkty, by się do niego zakwalifikować. Główną nagrodą bowiem, prócz pucharu i dyplomu w każdej z kategorii był.. rower. W Mastersie naszym jedynym reprezentantem TUKS Kozica Piotrków Tryb. był w kategorii czerwonej do 8 lat - Miłosz Renkiel.

Turniej rozgrywano w dwóch grupach. Miłosz trafił do grupy 1, w której pokonał 10/8 Agnieszkę Murawską oraz uległ 4/10 Marcie Nadajewskiej i nieznacznie 8/10 Janowi Piotrowskiemu, co uniemożliwiło mu już walkę o pozycje na podium. Po zajęciu III miejsca w grupie, w ostatnim meczu piotrkowianin pokonał 11/9 Przemysława Kołodziejczaka, zajmując w Mastersie 5 miejsce.

45

Zwyciężczynią Mastersa i szczęśliwą posiadaczką nagrody głównej, czyli roweru została Marta Nadajewska, która w finale o pierwsze miejsce pokonała 10/5 Sebastiana Marandę. A oto wszystkie mecze o pozycje w Mastersie:

Mecz o I miejsce : Marta Nadajewska - Sebastian Maranda 10/5
Mecz o III miejsce : Kamil Kołodziejczyk - Jan Piotrowski 10/3
Mecz o V miejsce : Miłosz Renkiel - Przemek Kołodziejczak 11/9
Mecz o VII miejsce : Kuba Widliński - Agnieszka Murawska 10/2