Jedynym reprezentantem TUKS Kozica w III turnieju Wilson Kids Cup Łęczyca Open 2014 w kategorii pomarańczowej, który rozgrywano na kortach przy ul. Dworcowej w Łęczycy 15 czerwca, był Miłosz Renkiel. Piotrkowski tenisista znów wystartował udanie po kolejne punkty tej edycji, zajmując także tym razem wysokie drugie miejsce.

20140615_104006_1

W grupie uległ Ninie Młodzińskiej - Łódź 4/6 i Mateuszowi Gołębiowskiemu Łódź 3/6 oraz pokonał 6/3 Gabrielę Wdzięczną, 6/3 Kacpra Ponitkę i 6/4 Lenę Wach - Łódź. W meczu półfinałowym pokonał 6/3 Alana Budzyńskiego Łódź, a w finale uległ 2/6 reprezentantowi PKT Pabianice Sebastianowi Marandzie, podobnie jak w pierwszym i drugim turnieju.

obraz_005

Miejmy nadzieję, że Miłosz w IV turnieju przełamie złą passę porażek z pabianickim rywalem... A czy czasami łęczycki Diabeł Boruta nie przyporządkował czarami wyłącznie drugiej pozycji w tym cyklu WKC dla naszego zawodnika?