Na kortach Centrum Tenisowego "Zawada" w Łodzi 21.06.2014 rozegrano drugi turniej II cyklu "Koko Turniej Spoko". W kategorii pomarańczowej szkrabów do lat 9 udział wziął z TUKS Kozica Miłosz Renkiel. Rywalizacja we wszystkich grupach wiekowych toczyła się tradycyjnie wpierw w grupach, a następnie systemem pucharowym.

obraz_0171

SZKRABY DO LAT 9
W grupie 2 Miłosz Renkiel wygrał trzy pojedynki: dwa po 4/0 z Alicją Szurgot i Antonim Materkowskim oraz 4/1 z Nataszą Makaro oraz uległ 1/4, jak się później okazało zwyciężczyni turnieju Weronice Ewald z Tczewa. Awansując z drugiego miejsca w grupie do rozgrywek ćwierćfinałowych trafił na Kamila Kołodziejczyka i uległ mu 0/4, kończąc właśnie swój występ na etapie ćwierćfinałów. W finale sroga Weronika pokonała Kamila 4/1.