22 czerwca STZ Return Opoczno był organizatorem WTK Tenis 10 w kategorii zielonej, czyli krasnali do 10 lat. TUKS Kozica reprezentowali: Jakub Strzelecki i Miłosz Renkiel.

Obaj trafili do jednej grupy. Kuba wyszedł z niej zwycięsko pokonując: 6/0 Miłosza, 6/2 Adama Turlińskiego STZ Return Opoczno i 6/1 Kamila Kołodziejczyka MKT Łódź. Miłosz zaś prócz porażki z Kubą uległ także Kamilowi i Adamowi po 1/6.

PICT8059

W finale, w którym zmierzyli się zwycięzcy grup, Igor Sobczyk UKS AT Challenge Piotrków Tryb. pokonał Jakuba Strzeleckiego TUKS Kozica Piotrków Tryb. 6/4, 7/5, a w meczu o miejsca 7-9 Miłosz Renkiel pokonał 10/6 Helenę Dąbrowską PKT Pabianice i 10/2 Kajetana Prochonia UKS AT Challenge Piotrków Tryb.

W wojewódzkiej klasyfikacji krasnali do 10 lat, prowadzonej przez WZT Łódź, liderem jest Jakub Niedźwiecki Eurotenis Łódź z dorobkiem 393 punktów, drugi jest Igor Sobczyk UKS AT Challenge Piotrków Tryb. - 359 pkt, a trzeci Jakub Strzelecki TUKS Kozica Piotrków Tryb. - 299 pkt. Z naszych zawodników jeszcze na miejscu 13, z dorobkiem 91 pkt. jest Miłosz Renkiel, a na 16 z 62 pkt. Mikołaj Nowak.

STRZELECKI

Kolejny turniej WTK Tenis 10 do lat 9 i 10 odbędzie się już w wakacyjną niedzielę - 29 czerwca, w Łodzi na kortach MKT.