W Pabianicach w dniach 25-26.06.2011 udało się zgromadzić przepisową ósemkę chętnych skrzatek, by rozegrać kolejny w naszym województwie Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny. Pozostałe kategorie organizator odwołał ze względu na zbyt małą liczbę zgłoszeń. Na korty "Włókniarza" wybrały się z TUKS Kozica Wiktoria Molińska i Aleksandra Nadajewska.

Tym razem doniesienia zaczniemy od debla. Szlifujące formę na sierpniowe Mistrzostwa Polski Krasnalek 10-letnie Wiktoria i Ola musiały postawić kropkę nad "i" i znów tryumfowały. W półfinale pokonały 6/3,6/4 Patrycję Michalak ŁKT Łódź i Aleksandrę Cynkier Eurotenis Łódź, a w finale 6/4,4/6,10/5 Kingę Psut TUKS Smecz Tomaszów Mazowiecki i Darię Walczak Eurotenis Łódź.

W singlu wychowanki trenera Wiesława Kozicy też nie dawały za wygraną Ola zajęła III miejsce, a Wiktoria zagrała w finale. W ćwierćfinałach nr 2 Wiktoria Molińska pokonała 7/5,6/2 Natalię Kwiecień ŁKT Łódź, a Ola Nadajewska 6/2,6/2 Patrycję Michalak ŁKT Łódź. W półfinale nasze zawodniczki wpadły na siebie i Ola uległa Wiktorii 1/6,2/6. W niedzielnym finale Wiktoria przegrała z Darią Walczak 6/0,6/4.

Tuż po turnieju, obie mistrzynie tegorocznej Talentiady wyjechały na obóz tenisowo- rekreacyjny do Węgierskiej Górki, by odetchnąć od rywalizacji na punkty, a po powrocie znów zabrać się do przygotowań formy na VIII Mistrzostwa Polski do lat 10, które tradycyjnie odbędą się w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 20-22.08.2011.