Trójka dziewcząt: Wiktoria Molińska, Ola Nadajewska i Natalia Szkudlarek oraz trójka chłopców: Alek i Maks Pawliccy i Kacper Błaszczyk z TUKS Kozica Piotrków Tryb. uczestniczyli w przedostatnim na terenie WZT Łódź Halowym Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym do lat 10 i 12, zorganizowanym przez ŁKT Łódź na balonowych kortach w Centrum Tenisowym "Zawada", przy ul. Minerskiej w Łodzi.

KRASNALKI - 9 TRYUMF WIKTORII

Wśród 10 uczestniczek rywalizacji do lat 10, najlepszą okazała się po raz 9 nr 1 Wiktoria Molińska TUKS Kozica, która pokonała, także po raz 9, w finale swoją klubową koleżankę - Olę Nadajewską. "Wika" tryumfując w turnieju ze stratą zaledwie 2 gemów pokonała kolejno: 6/2,6/2 Magdalenę Brzęczek ŁKT Łódź, 6/3,6/2 Malwinę Maciejewską ŁKT Łódź i w finale Olę Nadajewską 6/3,6/2. Rozstawiona z nr 2 Ola, dochodząc do finału wygrała 6/3,6/2 z Amelią Wesołowską NST Łódź i 6/3,7/5 z Zuzanną Kurowską ŁKT Łódź. Nie udał się występ Natalii Szkudlarek, która przegrała w I rundzie 3/6,2/6 z Aleksandrą Gielec TUKS Smecz Tomaszów Maz.

SKRZATY - 7 TRYUMF ALEKSANDRA

14 skrzatów stawiło się na weryfikacji WTK na "Zawadzie". Dwóch pierwszych rozstawionych zawodników miał TUKS Kozica Piotrków Tryb. i to oni później zameldowali się w finale. Nr 1 Kacper Błaszczyk i nr 2 Alek Pawlicki w I rundzie mieli wolne losy. W ćwierćfinałach Kacper pokonał 6/1,6/2 Macieja Maciejewskiego UKS SP 44 Łódź, a Alek 6/1,6/1 Macieja Marciniaka PKT Pabianice. O ile Kacper nie musiał się męczyć w półfinale z Hubertem Grzesikiem KS Warszawianka Warszawa, bo ten oddał mecz walkowerem, to Alek powalczył skutecznie z Dominikiem Śliwińskim PKT Pabianice, wygrywając 6/4,6/4. W finale po walce w trzech setach lepszym okazał się Alek, pokonując Kacpra 4/6,6/4,10/6.

W deblu zagrał i to skutecznie jedynie Kacper Błaszczyk, który w parze ze swym imiennikiem Dworakiem ST Winners Zgierz wygrali cały turniej. W półfinale pokonali oni 6/2,6/2 Huberta Grzesika Warszawianka i Patryka Nieładnego PKT Pabianice, a w finale 7/6(5),6/2 Juliusza Lesmana i Dominika Śliwińskiego - obaj PKT Pabianice.

SKRZATKI - PARA 10-LATEK MOLIŃSKA - NADAJEWSKA WYGRAŁA 8 DEBEL

W singlu Wiktoria rozstawiona z nr 2 miała w I rundzie wolny los, a w II pokonała Ole Nadajewską 6/3,6/2, która wcześniej wygrała z Katarzyna Nordyńską z łódzkiego Eurotenisa 6/0,6/1. Wiktoria w półfinale uległa Darii Walczak Eurotenis Łódź 1/6,5/7, zajmując III miejsce.Obie nasze specjalistki od debla wystąpiły oczywiście razem i to po raz 8 w WTK-ach bardzo udanie. Jako para nr 2 pokonały w półfinale 6/4,7/6(2) Aleksandrę Cynkier Eurotenis Łódź i Wiktorię Jurek PKT Pabianice i w finale 6/1,2/6,10/3 parę nr 1 Daria Walczak - Eurotenis - Kinga Psut TUKS Smecz Tomaszów Maz. To już 8 wygrana w deblu skrzatek naszych eksportowych 10-latek.

W 11 halowych turniejach WTK, rozegranych na terenie WZT Łódź, zawodnicy TUKS Kozica aż 118 razy stawali na podium, a dodając jeszcze 30 medalowych pozycji z halowych mistrzostw województwa daje nam liczbę 148 !!!

Na "Zawadzie" w ostatni marcowy weekend jeszcze jeden, ostatni turniej tego sezonu, tym razem do lat 10 i 14. Czekamy więc na przekroczenie liczby 150 pozycji na podium naszych zawodników.