W hali TC ESO w czeskiej Pradze rozegrano tenisowy turniej klasyfikacyjny CTS skrzatów do lat 12. Bardzo udanie zaprezentował się w nim zaledwie 10-letni zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Michał Matuszewski. Michał wygrał tam zarówno grę pojedynczą, jak i w parze z Luk??em Brucknerem TK Agrofert Prostejov, grę podwójną.

W singlu w ćwierćfinale Michał wygrał 6/1,6/0 z Musilem Ondrejem Wilson Tenis Centrum Praga, w półfinale 6/2,6/0 z nr 2 Luk??em Hrbasem TK Start Praha-Topolka i w finale, także 6/2,6/0 z nr 1 Janem Ot?halem SK Aritma Praha.

W deblu w parze z Luk??em Brucknerem TK Agrofert Prostejov wygrywając turniej, pokonali w półfinale 6/1,6/2 parę nr 2 V?t Urban - Adam Zaj?cek, obaj TC ESO Praha i w finale 6/1,3/6,12/10 parę nr 1 Jan Ot?hal SK Aritma Praha - Luk?? Hrbas TK Start Praha-Topolka.

10-letni Michał dopiero rozkręca się na czeskich kortach w nowej kategorii skrzatów do lat 12, w polskim rankingu do lat 12 jest wśród 278 sklasyfikowanych - 53 z dorobkiem 140 pkt. Z rocznika 2001, czyli krasnali, w polskim rankingu PZT do lat 12, Michała wyprzedza jedynie Wojciech Marek z KS Górnik Bytom.