W Chorzowie na krytych kortach ChTT, z nawierzchnią "sztuczna trawa", rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Super Seria do lat 14, w którym wystąpił zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Piotrek Miller. O ile w singlu Piotrkowi nie poszło zbyt zadowalająco, bo odpadł w II rundzie z reprezentantem kraju, nr 3 na listach PZT - Patrykiem Królikiem, to w deblu już zapunktował zajmując III miejsce.

W singlu w I rundzie Piotrek pokonał 6/3,6/4 Pawła Janica KTA Wrocław, a w II uległ 0/6,3/6 nr 1 turnieju Patrykowi Królikowi z Warszawianki.

W deblu turniej zorganizowano jedynie na 8 par, toteż niektórzy nie mogli się do niego "załapać". Piotrek w parze z Marcinem Molem KS Górnik Bytom w ćwierćfinale pokonali 6/2,6/3 parę WTS Deski Warszawa Adam Czakański - Ksawery Pociej, a w półfinale trafili na parę, gdzie występował Patryk Królik. Patryk w parze z Konradem Słowikiem UKS Czarna pokonali parę piotrkowsko-bytomską 6/0,6/3.

Kolejnym startem ubiegłorocznego zdobywcy 5 medali mistrzostw Polski - Piotrka Millera będzie WTK młodzików w rodzimym Piotrkowie Trybunalskim w dniach 12-13.02.2011.