Na dwóch krytych kortach MKS 1985 Szczawno Zdrój rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seria 2 kadetów do lat 16. Udział w nim wziął nasz najlepszy kadet - Paweł Kozica. Był to już 602 turniej Pawła w jego tenisowej karierze.

W rozgrywanej najpierw grze pojedynczej Paweł nie zaskoczył i mimo, że rozstawiony był z nr 4, to uległ w II rundzie reprezentantowi ZTT Złotoryja Adamowi Mrukowi 1/6,3/6.

Trzeba było więc zrehabilitować się w grze podwójnej. Tu Paweł wystąpił ze swym kolegą z Częstochowy, reprezentującym barwy gospodarza turnieju Karolem Dusiem. Debel ten nie raz już dał się we znaki rywalom, a największymi jego sukcesami były dwa ubiegłoroczne brązowe medale mistrzostw Polski młodzików w gliwickiej hali i na kortach otwartych w Bytomiu. Tak było i tym razem. Debel Kozica - Duś, rozstawieni z nr 1 tryumfowali w turnieju. W I rundzie mieli wolny los, w II otrzymali walkower od braci Tutaków, czyli Grzegorza i Michała, niestowarzyszonych z województwa dolnośląskiego, w półfinale pokonali 6/1,7/6(4) Roberta Kłopota SKT Szczecin i Oliviera Szabo TKS Arka Gdynia, a w finale łatwo 6/0,6/3 parę nr 2 Karola Stypułowskiego KKT Kędzierzyn Koźle i Ernesta Bezulskiego STZ Polkowice.

Turniej singla wygrał deblowy partner Pawła - Karol Duś, pokonując w finale Karola Stypułkowskiego 6/1,6/0.

Paweł z jednym zwycięskim pucharem, a Karol z dwoma zakończyli turniej w tym malowniczym, uzdrowiskowym kurorcie.