W drugi dzień tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia w pabianickiej hali tenisowej MOSiR-u WZT Łódź zorganizował Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego juniorów do lat 18. Wystąpił w nich i to bardzo udanie zaledwie 15-letni wychowanek TUKS Kozica -Paweł Kozica. Paweł złotym medalem w deblu i brązowym w singlu, tak uczcił swój 600 rozgrywany turniej!!!

W singlu pojedynki rozgrywano w dwóch grupach systemem "każdy z każdym z grą o miejsca". W grupie A Paweł w pierwszym meczu uległ 1/6,1/6 Mikołajowi Apeltowi-Ciupińskiemu z MKT Łódź, a następnie pokonał 6/4,6/3 Maksymiliana Makowskiego MKT Łódź i 6/0,7/5 Błażeja Masnego z STT Uzar Skierniewice. Po jednej porażce i dwóch zwycięstwach zajął drugie miejsce w grupie i walczył o miejsca 3-4 z Maciejem Domańskim z PKTZ Winner Piotrków Tryb. W meczu tym uległ 2/6,5/7 i zajął 4 miejsce i tym samym brązowy medal. Poniedziałkowy finał wygrał Dawid Baranowski PKT Pabianice pokonując Mikołaja Apelta-Ciupińskiego MKT Łódź 7/5,7/5.

W deblu Paweł Kozica wystąpił w parze z Dawidem Baranowskim PKT Pabianice. W półfinale pokonali oni 6/2,7/6(1) Krzysztofa Skierkowskiego KT Start Łódź i Maksymiliana Makowskiego MKT Łódź. Faworytami debla w finale była para Mikołaj Apelt-Ciupiński MKT Łódź - Maciej Domański PKTZ Winner Piotrków Tryb. Wygrany łatwo pierwszy set przez faworytów 6/2, nieco ich uśpił. Konsekwentna taktyka Pawła i Dawida w drugim secie dała im zwycięstwo 6/3. O tytule mistrzowskim zadecydował więc niecodzienny, jeśli chodzi o historię wyniku super tie-break. Po pierwszych ośmiu piłkach 8:0 dla Baranowskiego i Kozicy. Przeciwnicy gonią na 8:6, potem 9:6, 9:7, 9:8 i kończący wolej Dawida Baranowskiego, który złote medale dał parze Baranowski - Kozica.

Dla Pawła to drugie złoto i drugi deblowy tytuł mistrza w noworozpoczętym halowym sezonie 2010/2011. Na początku listopada także w pabianickiej hali Paweł zdobył tytuł mistrzowski w kategorii kadetów w parze, dla odmiany, z Maciejem Domańskim.