Dwa ogólnopolskie turnieje do lat 14 i 16 rozegrano w uzdrowiskowym kurorcie Szczawno Zdrój. W OTK 1 do lat 14 pierwszy w deblu tryumf tej rangi zaliczył zawodnik TUKS Kozica Wiktor Przybylski, wśród kadetów natomiast II miejsce zdobył Paweł Kozica, a trzecie wśród młodziczek skrzatka Aleksandra Tomczyk z TUKS Kozica. Zawodnicy Kozicy wstępowali wiec na wszystkie stopnie szczawieńskiego podium.

MŁODZICY

W singlu Wiktor Przybylski przegrał pechowo w II rundzie /po pierwszej wolnym losem/ z rozstawionym z nr 8 Bartoszem Hałubcem KS Górnik Bytom 6/4,6/7(2),1/6. Pozostała mu więc rywalizacja deblowa, do której przystąpił z Marcinem Morawskim Eurotenis Łódź. W ćwierćfinale para Przybylski - Morawski pokonała 6/2,6/1 Michała Łobosa KS Match Point Wrocław i Remigiusza Dopierałę GTT Głogów, w półfinale 4/6,6/4,10/8 parę nr 1 turnieju Robert Wrzesiński UKS Okęcie Sport Warszawa - Mateusz Smolicki Warszawianka i w finale 6/3,6/2 parę Mieszko Kwaśniewski AT Angie Puszczykowo - Adam Kaczmarek AZS Poznań. To pierwszy taki tryumf Wiktora w OTK 1.

MŁODZICZKI

Jedyna nasza reprezentantka z TUKS Kozica 12-letnia Aleksandra Tomczyk w singlu pokonała w I rundzie swoją rywalkę z kategorii skrzatek Ninę Kromolicką AZS Poznań 6/4,6/4. W II rundzie nie dała już rady nr 4 Aleksandrze Kusz z KTA Wrocław i uległa jej 1/6,3/6. W deblowym półfinale w parze z Agatą Wardejn z AZS-u Poznań przegrały pechowo 1/6,6/4,7/10 z parą nr 1 Kusz KTA Wrocław - Karolina Silwanowicz TT "Stanley" Białystok i zajęły III miejsce.

KADECI

W singlu Paweł Kozica odpadł w I rundzie po 2/6,3/6 z Bartłomiejem Bieleckim MKS Szczawno Zdrój. W parze z Karolem Dusiem MKS Szczawno Zdrój, jako para nr 2, po pokonaniu 6/4,6/3 Ernesta Bezulskiego STZ Polkowice i Bartłomieja Bieleckiego MKS Szczawno Zdrój i w półfinale 6/2,6/3 Marcina Filipowicza SKF Groclin Sport Grodzisk Wielkopolski i Kacpra Gonciarza PKT Pobiedziska, dotarli do finału, gdzie ulegli parze nr 1 Paweł Zawisza - Mateusz Terczyński obaj KS Match Point Wrocław 1/6,3/6.

Prócz stricte tenisowej strony pobytu w Szczawnie Zdroju, była i strona turystyczno-krajoznawcza. Trzeba było zwiedzić osobliwości tego pięknego uzdrowiskowego zakątka naszego kraju, co widać na zamieszczonych zdjęciach.