W Piotrkowie Trybunalskim na kortach OSiR-u TUKS Champions Team zorganizował w dn.17-18.09.2011 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 10 i 14. Po raz drugi bardzo dobrą formę w końcówce sezonu zaprezentowała wychowanka TUKS Kozica 12-letnia Katarzyna Mroczkowska, która wygrała, podobnie jak przed tygodniem, turniej w kategorii młodziczek do lat 14, zarówno w singlu, jak i deblu. Bardzo dobrze zaprezentowała się nowo pozyskana do naszego klubu Karolina Dziubałtowska, która sensacyjnie dotarła do finału prezentując spore umiejętności. Drugie miejsca zajęli w kategorii do lat 10 Aleksandra Nadajewska i Michał Kaźmierski.

MŁODZICY

Tu niebywała ciekawostka. Od niepamiętnych lat odbył się w Piotrkowie turniej, w którym nie wziął udziału żaden z zawodników TUKS Kozica! Ośmiu młodzików rywalizowało systemem "każdy z każdym w grupach z grą o miejsca", a w finale Jan Kulikowski ŁKT Łódź pokonał 7/6(8),6/2 Juliusza Lesmana z PKT Pabianice.

MŁODZICZKI

Na starcie stanęło 10 młodziczek. W ćwierćfinałach nr 1 Katarzyna Mroczkowska TUKS Kozica pokonała 6/2,6/4 Aleksandrę Kurzawę PKT Pabianice, Natalia Kwiecień ŁKT Łódź 6/3,6/2 Wiktorię Gałę PKT Pabianice, Karolina Dziubałtowska TUKS Kozica 6/2,6/0 nr 4 Aleksandrę Nadajewską TUKS Kozica i nr 2 Adrianna Sosnowska TUKS Smecz Tomaszów Maz. 6/0,6/0 Zuzannę Folkman TUKS Kozica. W półfinałach nr 1 Katarzyna Mroczkowska wygrała 6/2,3/6,6/0 z Natalią Kwiecień, a Karolina Dziubałtowska sensacyjnie 6/3,6/2 z Adrianną Sosnowską. W finale z zawodniczek TUKS Kozica zwyciężyła bardziej doświadczona, choć młodsza o rok, Katarzyna Mroczkowska pokonując 6/0,6/3 Karolinę Dziubałtowską.

W półfinałach debla para nr 1 Mroczkowska/Sosnowska pokonała po trudnym meczu 4/6,6/2,10/3 Dziubałtowską i Nadajewską, a para nr 2 Kwiecień/Komorowska 4/6,6/3,10/2 Kurzawę i Gałę. Zwycięstwo w finale odniosła para nr 1 Sosnowska/Mroczkowska pokonując 2/6,6/1,10/6 Kwiecień i Komorowską.

KRASNALE

Do końca trwa walka o drugą i trzecia pozycję w rankingu krasnali WZT Łódź. Tryumf w tej rywalizacji zapewnił sobie już dawno Patryk Niełacny z PKT Pabianice, a o wspomniane pozycje walkę toczą Michał Kaźmierski z TUKS Kozica Piotrków Tryb. i Jakub Lesman z PKT Pabianice. Obaj właśnie spotkali się w finale piotrkowskiego WTK i lepszym okazał się gość, czyli Kuba Lesman pokonując nieznacznie 6/4 Michała Kaźmierskiego - gospodarza. Bardzo dobre 3 miejsce zajął Mateusz Szkudlarek TUKS Kozica, 5 z TUKS Kozica był Mateusz Podlewski i 8 Igor Sobczyk.

KRASNALKI

Po zakończeniu rywalizacji grupowej 8 zawodniczek w dwóch grupach, w finale spotkały się Oliwia Oborska MKT Łódź i Aleksandra Nadajewska TUKS Kozica Piotrków Tryb. Zwyciężyła tym razem ta pierwsza, tryumfując po raz pierwszy w turnieju. Oliwia pokonała Olę 6/4. Szóste miejsce z zawodniczek TUKS Kozica wywalczyła Natalia Szkudlarek.