Na kortach Szkoły Tenisowej Tie Break w Warszawie w dniach 04-05.06.2011 odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny młodziczek do lat 14. Wystąpiła tam bardzo udanie nasza 12-letnia skrzatka Aleksandra Tomczyk, która zwyciężyła w grze pojedynczej i dotarła do finału debla.

W singlu ze 152 rankingiem wśród młodziczek, Ola nie miała co liczyć na rozstawienie. Jednakże w tenisie w większości, nie rozstawienie a umiejętności odgrywają ważniejszą rolę. W I rundzie Ola, wychodząc z powyższego założenia, pokonała więc 6/4,6/0 wyżej notowaną niestowarzyszoną Agatę Jurczak, w ćwierćfinale łatwo 6/2,6/0 rozstawioną z nr 4 Katarzynę Kiryluk WTS Deski Warszawa, w półfinale w takim samym stosunku Julię Grodzką z WTS Deski i w finale 6/4,6/3 niestowarzyszoną Kamilę Kratiuk.

W deblu w parze z Katarzyna Kiryluk, w ćwierćfinale otrzymały walkower od pary Agata Jurczak NST - Karolina Jabłońska ST Tie Break W-wa, a w półfinale pokonały 7/5,6/3 parę nr 2 Kamila Kratiuk NST - Julia Szymańska NST. W finale Kasia i Ola uległy 2/6,5/7 Marcie Wróbel UKS Okęcie Sport Warszawa i Julii Grodzkiej WTS Deski, zajmując w turnieju II miejsce.