Na kortach KKKS Kraków w dniach 03-05.06.2011 rozegrano OTK SS młodzików do lat 14 Memoriał Ernesta Wittmanna. Tym razem Piotrkowi Millerowi z TUKS Kozica w singlu poszło trochę gorzej, niż w poprzednich Super Seriach, bo dotarł jedynie do ćwierćfinału. W deblu naszemu aktualnemu jeszcze mistrzowi Polski skrzatów do lat 12 poszło jednak zdecydowanie lepiej, bo dotarł do finału.

W singlu wychowanek trenera Wiesława Kozicy rozstawiony został z nr 5 i miał w I rundzie wolny los. W II pokonał 6/4,6/3 Sebastiana Ładochę KS Górnik Bytom. Brak koncentracji w meczu ćwierćfinałowym i mało chęci woli walki sprawiły to, że ćwierćfinał pomiędzy piotrkowianinem a jego partnerem deblowym Piotrkiem Śmietaną trwał krótko 0/6,1/6, na niekorzyść naszego Piotrka. Śmietana brnął potem niezatrzymanie włącznie z finałem, wygrywając cały turniej.

W deblu obaj imiennicy rozstawieni z nr 2 w pierwszej rundzie pauzowali, w II pokonali 6/3,6/2 Bogusława Sowę UKS Okęcie Sport Warszawa i Jana Mamona RKT Return Radom. Półfinał był także w miarę łatwym łupem obu Piotrków, którzy pokonali 6/3,6/3 parę nr 4 z Górnika Bytom Wiktor Radwan - Bartosz Hałubiec. Pechowy super tie-break w finale nie dał odebrać Millerowi i Śmietanie największego trofeum w deblu. Porażka 6/1,6/7(3),8/10 z Maciejem Szymankiewiczem i Adamem Kaczmarkiem z poznańskiego AZS-u dała im II miejsce.