Na kortach KS Budowlani Olsztyn w dn. 11-13.06.2011 sympatyczny zawsze dyrektor turnieju Mirosław Umbras zorganizował Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seria 1 skrzatów "O Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna". TUKS Kozica Piotrków Tryb. reprezentował w tej imprezie, nawet udanie - Kacper Błaszczyk.

Rozstawiony z nr 6 w singlu w I rundzie miał wolny los, a potem pokonał 6/4,6/4 Kacpra Dworaka ST Winners Łódź. Kolejny przeciwnik w ćwierćfinale Bartosz Piątkowski WTS Deski Warszawa okazał się za silny dla Kacpra, pokonując go 6/2,6/0.

W deblu Kacper zaszedł zdecydowanie dalej, bo do finału, mając za partnera Daniela Michalskiego z warszawskiego Tie Breaka. Obaj rozstawieni z nr 2 pokonali w ćwierćfinale 6/2,6/3 Huberta Grzesika KS Warszawianka i Filipa Kolasińskiego KT Legia Warszawa, a w półfinale 7/6(3),6/2 Kacpra Dworaka ST Winners Łódź i Kamila Robaszka Promasters Szczecin. Kacper i Daniel mogli sięgnąć w deblu po najcenniejsze trofeum, lecz ulegli w finale parze nr 1 Tomasz Dudek TKKF Falenica Warszawa - Bartosz Piątkowski WTS Deski Warszawa 4/6,6/2,3/10, zajmując II miejsce.

Korty Budowlanych były i są jak widać, szczęśliwe dla zawodników piotrkowskiego TUKS Kozica. Zawodnicy naszego klubu startowali już tam kilkadziesiąt razy, ale nigdy jeszcze nie zdarzyło się tak, by ktoś nie wrócił z pucharem, czyli premiowanym miejscem. Największym sukcesem, jaki zanotowaliśmy w tych malowniczo położonych kortach wśród lasu, było zdobycie w ubiegłym roku, we wrześniu, tytułu drużynowego mistrza Polski z drużyną skrzatów. Kacper podtrzymał więc tradycję i wrócił z Pucharem Prezydenta Olsztyna. A może nasza drużyna skrzatów, właśnie z Kacprem, wróci znów tam we wrześniu, by powalczyć o najwyższe trofeum LDMP?