Po zakończeniu sezonu tenisowego 2020 uzupełniono zestawienie dorobków bonusowych (punktów) klubów województwa łódzkiego, według oficjalnej klasyfikacji PZT, właśnie o sezon 2020. Zestawienie to przedstawia liczby bonusów (punktów) zdobytych w danym sezonie przez kluby tenisowe z terenu województwa łódzkiego. W zestawieniu tym ujęto 33 kluby, które wcześniej na podstawie opłacanych składek klubowych, a obecnie już na podstawie składki i ważnej licencji klubowej, mogły rywalizować oficjalnie w ramach rozgrywek, organizowanych przez Polski Związek Tenisowy.

Tylko 2 kluby PKT Pabianice i TUKS Kozica Piotrków Tryb. uczestniczą w oficjalnej rywalizacji PZT nieprzerwanie od 21 lat. Blisko ciągłości w rywalizacji był łódzki MKT, który uczestniczył non-stop w rozgrywkach, ale w 2009 roku, jak widać jasno nie ma go w zestawieniu z błahego powodu… nie wykupił po prostu licencji. Dwa najlepsze kluby MKT Łódź i PKT Pabianice przekroczyły dawno w swym dorobku liczbę 10.000 bonusów, a MKT nawet zbliża się nawet już do granicy 20.000. Dwa następne TUKS Kozica Piotrków Tryb. oraz UKS Tenis SP 41 Łódź, przemianowany później w ŁKT Łódź, wywalczyły ponad 5.000 bonusów. I choć ŁKT Łódź był bliski nawiązania konfrontacji z TUKS Kozica, bo dzieli ich niewiele, bo około 400 bonusów, to Kozica może być spokojny, bowiem ŁKT Łódź zakończył już działalność i nie uczestniczy w rozgrywkach.

TUKS Kozica po 21 latach z dorobkiem 5766 bonusów trzyma się więc mocno w trójce, w tym zestawieniu klubów w łódzkim. Z piotrkowskich klubów na 6 miejscu PKTZ Winner Piotrków Tryb. – 1758 bonusów (awans o jedną pozycję w stosunku do roku ubiegłego), na 11 TUKS Nortenis – 1073, który nie prowadzi już działalności wyczynowej i nie uczestniczy w rozgrywkach, podobnie, jak sklasyfikowany na 17. pozycji TUKS Champions-Team – 502 bonusy.

LOKATY KLUBÓW TENISOWYCH WOJ. ŁÓDZKIEGO 2000-2020